NBE - RTB 30

від NBE
  • Пелетний котел потужністю 25 кВт з автоматичним завантаженням палива. Інноваційний продукт відновлювальної енергії, що має низький рівень викидів та високу ефективність 91,4%. Призначений для опалення приміщень та приготування гарячої води. Автоматична система очищення пальника та котла повітряним компресором. Система видалення золи. Керування через Інтернет. Країна виробник: Данія.
  • RTB – Ready To Burn. Готовий До Горіння. Пелетний котел RTB з гордістю розробляється та виробляється в Данії у повністю модернізованому сучасному виробництві з використанням новітніх розробок автоматизації. Ця економічно ефективна виробнича модель, у поєднанні з досвідом та увагою до комфорту клієнтів, дозволяє запропонувати найсучасніші функції на ринку з автономного опалення деревними гранулами. Але на рівні цін, доступних кожному! Як результат власник будинку отримує економічно ефективне опалення на деревних пелетах, яке повністю автоматизоване та практично не вимагає обслуговування. Крім того, котли на деревних гранулах RTB розроблені по принципу модульності, тобто всі прилади готові до підключення, що зменшує вартість встановлення та забезпечує більшу функціональність та комфорт.
Контактна інформація ТОВ "ТЄТАН ПЛЮС", 02081, Україна, Київ, вул. Здолбунівська, 7-Д, телефон: (044)362-33-00, E-Mail: info@nbe.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://nbe.com.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 28,0
Мінімальна потужність, кВт 8,4
Ефективність, % 91,4

Річна економія
Річна економія: 11 300 грн / 9300 кВт·год*
76,6%
23,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення NBE - RTB 30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.