NBE - BLACKSTAR+ 16

від NBE
  • Пелетний котел потужністю 16 кВт з автоматичним завантаженням палива. Котел BLACKSTAR+ є найновішим досягненням технології опалення деревними гранулами (пелетами), має низький рівень викидів та високу ефективність 95%. Призначений для опалення приміщень та приготування гарячої води. Безступінчастий пальник з модуляцією 10-100%. Система видалення золи. Керування через Інтернет. Країна виробник: Данія.
  • Лінійка BLACKSTAR+ є новим поколінням пелетних котлів, з гордістю розроблених та виготовлених у двох повністю модернізованих виробничих приміщеннях в Skive і Sæby, Данія. Фабрики використовують новітні розробки автоматизованого та робототехнічного виробництва. Таким чином, виготовляється не тільки високоякісна продукція, але і економічно ефективна для домовласника. Крім того, у BLACKSTAR+ впроваджено найновіші досягнення компанії NBE у технології опалення деревними гранулами, що дозволяє отримати розумну систему опалення протягом багатьох років.
Виробник NBE
Контактна інформація ТОВ "ТЄТАН ПЛЮС", 02081, Україна, Київ, вул. Здолбунівська, 7-Д, телефон: (044)362-33-00, E-Mail: info@nbe.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://nbe.com.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 16,0
Мінімальна потужність, кВт 4,8
Ефективність, % 95,0

Річна економія
Річна економія: 12 800 грн / 10500 кВт·год*
73,6%
26,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення NBE - BLACKSTAR+ 16

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.