Навісна вентильована фасадна система "Твінс-Вуд" (100 мм)

від Твінс-Буд
 • Твінс-Вуд є енергозберігаючою фасадною системою для термозахисту житлових будинків. Особливістю системи є її вигляд під натуральну деревину і активний повітряний канал між утеплювачем та фасадною плитою, що дозволяє зберігати оптимальний температурний режим у приміщенні за будь-якої погоди.

  Системні компоненти:

  Древесно-полімерний композитний матеріал, забарвлений в масі
  Профіль горизонтальний металевий оцинкований
  Профіль вертикальний металевий оцинкований
  Консоль металева оцинкована
  Допоміжні матеріали: дюбелі, шурупи, шайби
  Вироби (плити, рулони) з мінеральної вати.

 • Перелік переваг системи «Твінс-Вуд»

  • створює комфортну температуру за різних погодних умов, яка забезпечує комфортний мікроклімат в приміщенні;
  • істотна економія енергоносіїв : до 40% на опалюванні і до 50 % на кондиціонуванні;
  • високоефективна система утеплення, що дозволяє зменшити товщину стіни, що несе, за рахунок застосування зовнішнього шару утеплення;
  • система розрахована на 50 років експлуатація в різних кліматичних умовах, офіційна гарантія 25 років;
  • позбавлення від присутності вогкості, плісені т.д. в приміщенні;
  • індивідуальність і особливість для кожного будинку, за рахунок великого вибору колірної гамми;
  • має ступінь горючесті Г-1,
  • завдяки незалежній системі кріплення каменю до вертикального профілю, система може застосовуватися в районах з підвищеною сейсмічністю
  • за необхідності, ремонтується локально
  • монтується кругло річно за рахунок відсутності мокрих процесів.
Детальна інформація щодо продукту http://www.tvins.com.ua/...
Виробник Твінс-Буд
Контактна інформація ТОВ "Твінс-Буд", 49005, м. Дніпропетровськ, Україна, вул. Сімферопольська, 21/320, тел.: +38(056)790-90-15, office@tvins.com.ua, www.tvins.com.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,034
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,94

Річна економія
Річна економія: 11 300 грн / 9300 кВт·год*
76,6%
23,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Навісна вентильована фасадна система "Твінс-Вуд" (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.