Навісна вентильована фасадна система "Твінс-Фібра" (100 мм)

від Твінс-Буд
 • Твінс-Фібра є енергозберігаючою фасадною системою для термозахисту житлових будинків та адмінбудівель. Особливістю системи є активний повітряний канал між утеплювачем та фасадною плиткою, що дозволяє зберігати оптимальний температурний режим у приміщенні за будь-якої погоди.

  Системні компоненти:

  Плитка фасадна цементна, армірована волокнами целюлози,
  Профіль горизонтальний металевий оцинкований
  Профіль вертикальний металевий оцинкований
  Консоль металева оцинкована
  Допоміжні матеріали: дюбелі, шурупи, шайби
  Вироби (плити, рулони) з мінеральної вати

 • Перелік переваг системи «Твінс-Фібра»

  • створює комфортну температуру за різних погодних умов, яка забезпечує комфортний мікроклімат в приміщенні;
  • істотна економія енергоносіїв : до 40% на опалюванні і до 50 % на кондиціонуванні;
  • високоефективна система утеплення, що дозволяє зменшити товщину несучої стіни, за рахунок застосування зовнішнього шару утеплення;
  • офіційна гарантія 20 років;
  • позбавлення від присутності вогкості, плісені тощо в приміщенні;
  • індивідуальність і особливість для кожного будинку, за рахунок великого вибору кольорової гамми;
  • абсолютно негорючий матеріал, що має при цьому прийнятну ціну;
  • завдяки незалежній системі кріплення каменю до вертикального профілю, система може застосовуватися в районах з підвищеною сейсмічністю
  • має шумоізоляційні дію
  • монтується круглий рік за рахунок відсутності вологих процесів
Детальна інформація щодо продукту http://www.tvins.com.ua/...
Виробник Твінс-Буд
Контактна інформація ТОВ "Твінс-Буд", 49005, м. Дніпропетровськ, Україна, вул. Сімферопольська, 21/320, тел.: +38(056)790-90-15, office@tvins.com.ua, www.tvins.com.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,037
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,70

Річна економія
Річна економія: 11 100 грн / 9100 кВт·год*
77,1%
22,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Навісна вентильована фасадна система "Твінс-Фібра" (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.