MYCOND Arctic Home Smart MHCS 070 AHS

від MYCOND
  • ТЕПЛОВІ НАСОСИ MYCOND ARCTIC HOME SMART багатофункціональна, розумна і енергоефективна система опалення та кондиціонування для приватного будинку. Лінійка серії включає в себе теплові насоси потужністю від 10 до 19,8 кВт, що комфортно покриває споживання тепла і холоду приватних будинків площею від 150 до 320 м². Агрегати Arctic Home Smart володіє найширшим спектром можливостей управління системою опалення та кондиціювання. Ряд автоматизованих функцій, таких як (погодозалежне управління, автоматичне перемикання режиму зима / літо, управління резервними джерелами тепла роблять дані теплові насоси дійсно розумною і автономною системою.
  • Робота на опалення, гаряче водопостачання та кондиціонування Інверторний компресор Інверторний двигун вентилятора зовнішнього блоку Вбудований інверторний циркуляційний насос Вбудований електронагрівач Нова система управління тепловим насосом з кольоровим сенсорним екраном Управління приготуванням гарячої води, режим «АНТІЛЕГІОНЕЛЛА» Низький рівень шуму зовнішнього блоку Режим економної експлуатації обладнання під час відпустки Автоматичний перехід зима / літо Погодозалежне управління - для більшої економії Можливість управління двома незалежними контурами опалення сигналом 0-10V Функція комфортного сну
Виробник MYCOND
Контактна інформація Акліма, 04073, Київ, Україна, пр-т Степана Бандери, 28а (Б), тел.: +38 (044) 500-00-59, info@aclima.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://mycond-heatpump.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 16,1
Технологія повітря-вода
COP 3,70

Річна економія
Річна економія: 32 700 грн / 27500 кВт·год*
30,8%
69,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення MYCOND Arctic Home Smart MHCS 070 AHS

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.