MYCOND Arctic Home Basic MHCS 035 AHB

від MYCOND
  • ТЕПЛОВІ НАСОСИ MYCOND ARCTIC HOME BASIC призначені для повноцінного опалення та кондиціонування приватних будинків і квартир. Широкий діапазон потужностей (від 3,11 до 19,8кВт) дозволяє підібрати агрегат для будинків площею від 70 до 320 м². Arctic Home Basic включає в себе всі необхідні можливості і функції для комфортного і якісного опалення будинку взимку, а так само кондиціонування влітку. Основною перевагою даної серії є невисока вартість за гідну якість і комплекс необхідних можливостей.
  • Робота на опалення аж до температури зовнішнього повітря -25С ° Робота на опалення, гаряче водопостачання та кондиціонування Інверторний компресор Вбудований циркуляційний насос Вбудований електронагрівач Управління зовнішнім (додатковим) джерелом нагрівання Погодозалежна автоматика Низький рівень шуму зовнішнього блоку Функція «Авторестарт» Компактні розміри внутрішнього блоку Таймер роботи системи Інтуїтивне управління
Виробник MYCOND
Контактна інформація Акліма, 04073, Київ, Україна, пр-т Степана Бандери, 28а (Б), тел.: +38 (044) 500-00-59, info@aclima.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://mycond-heatpump.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 9,0
Технологія повітря-вода
COP 3,67

Річна економія
Річна економія: 32 700 грн / 27500 кВт·год*
30,8%
69,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення MYCOND Arctic Home Basic MHCS 035 AHB

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.