Multipower CH-MP 315 NM

від Cooper&Hunter
  • Якісна теплова помпа класу «повітря-вода» від американського бренду європейського виробництва. Дане обладнання є унікальним продуктом, котрий може працювати як високоефективна теплова помпа або повноцінний чіллер з функцією рекуперації теплоти, котра дає можливість одночасного охолодження приміщень і при цьому, абсолютно безкоштовно, отримувати гарячу воду для потреб ГВП.
  • Теплові помпи класу «повітря-вода» потужністю від 27 до 50,0 кВт/год для забезпечення потреб в опаленні, кондиціюванні та потреб ГВП для об,єктів різного призначення з площею від 300 до 1000 м². Дане обладнання має всі необхідні компоненти та елементи для забезпечення економічної, надійної та комфортної експлуатації. Холодильний контур виконаний з використанням спіральних компресорів Danfoss з лінією додаткової інжекції та всіх необхідних компонентів та елементів захисту. Автоматика керування має різноманітний спектр функцій та налаштувань, наприклад погодозалежний режим та керування зовнішніми периферійними пристроями та додатковими компонентами, що надає можливість даному обладнанню функціонувати в повністю автоматичному режимі.
Контактна інформація ТОВ "СТЕП КОРПОРЕЙШН", м. Київ, Голосіївський проспект, 132, www.cooperandhunter.ua
Детальна інформація щодо продукту http://cooperandhunter.ua/...
Максимальна потужність, кВт 28,0
Технологія повітря-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Multipower CH-MP 315 NM

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.