MPM Bezgaza Super Pellet Palnik PELLAS/A 23-25 kW

від Bezgaza
  • Твердопаливний котел сучасної конструкції з автоматичною подачею палива. Обладнаний пелетним пальником PELLAS з системою авторозпалу та автоматичного видалення попелу. Конструкція камери згоряння котла може працювати в двох режимах – автоматичному та ручному.
  • Твердопаливний котел сучасної конструкції з автоматичною подачею палива. Обладнаний пелетним пальником PELLAS з системою авторозпалу та автоматичного видалення попелу. Конструкція камери згоряння котла може працювати в двох режимах – автоматичному та ручному. Автоматичний режим роботи характеризується згоранням біомаси з використанням контролера та вентилятора і обмежується завантаженням палива та видаленням золи один раз в кілька днів. Ручний режим, або режим «операційної заміни» характеризується ручним завантаженням палива на водоохолоджуючу колосникову решітку. Процес згорання палива в даному режимі може контролюватись та управлятись як автоматично - за допомогою контролера, так і при відсутності електроенергії – вручну, або термостатичним регулятором подачі повітря. Котел виготовлений з сертифікованої котельної жаростійкої сталі 6 мм. (марка сталі – P265 GH, гладка), теплообмінники виготовлені зі сталі товщиною 8 мм. - Завдяки конструкції та матеріалів, з яких виготовлений котел, він здатен працювати на усіх видах палива і пристосований до різних умов з мінімальним утворенням конденсату і можливістю регулювання потужності. Тивалість горіння на одному завантаженні в залежності від типу палива, буде становити: 5 діб (робота на пелетах), 7 діб (робота на вугіллі).
Виробник Bezgaza
Контактна інформація ТОВ "Інвест Електронікс", 03045, м. Київ, вул. Плещеєва, 10, info@bezgaza.org, 044 467 70 35/36
Детальна інформація щодо продукту http://bezgaza.ua/
Технологія біопаливні брикети, дрова, торф'яні брикети
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення MPM Bezgaza Super Pellet Palnik PELLAS/A 23-25 kW

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.