MPM Bezgaza Premium Plus 5-7 kW

від Bezgaza
  • Твердопаливний котел нижнього згорання з чавунною решіткою та сучасним дизайном. Забезпечує велику економію палива та сприяє захисту навколишнього середовища. Котел оснащений регулятором температури та вентилятором.
  • Твердопаливний котел нижнього згорання з чавунною решіткою та сучасним дизайном. Забезпечує велику економію палива та сприяє захисту навколишнього середовища. Котел оснащений регулятором температури (контролером) на основі мікропроцесора та вентилятором. Котел виготовлений з сертифікованої котельної жаростійкої сталі 6 мм. (марка сталі – P265 GH, гладка), теплообмінники виготовлені зі сталі товщиною 8 мм. Завдяки конструкції та матеріалів, з яких виготовлений котел, він здатен працювати на усіх видах палива і пристосований до різних умов з мінімальним утворенням конденсату і можливістю регулювання потужності. Велика камера згорання забезпечує тривалість горіння на одному завантаженні палива до 12 год.
Виробник Bezgaza
Контактна інформація ТОВ "Інвест Електронікс", 03045, м. Київ, вул. Плещеєва, 10, info@bezgaza.org, 044 467 70 35/36
Детальна інформація щодо продукту http://bezgaza.ua/
Технологія біопаливні брикети, дрова, торф'яні брикети
Максимальна потужність, кВт 7,0
Мінімальна потужність, кВт 2,1
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 10 700 грн / 8800 кВт·год*
77,8%
22,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення MPM Bezgaza Premium Plus 5-7 kW

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


31 920 грн
Ви економите: 10 700 грн за рік*