Мотор Січ - 32

від Атом
  • Піролізні твердопаливні котли "Мотор Сiч" – це сучасне, якісне обладнання для опалення житлових, виробничих та інших приміщень дровами, деревними відходами та різних брикетированным паливом. Котли «Мотор Січ» не тільки не поступаються за своїми характеристиками зарубіжним і вітчизняним аналогам, але і мають переваги, наприклад: котел має внутрішнє керамічне покриття, що значно підвищує температуру всередині котла і створює ідеальні умови для якісного спалювання палива з мінімальними викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря
  • Котли опалювальні водогрійні типу «Мотор Січ» - це сучасне якісне обладнання призначене для теплопостачання будівель і споруд різного призначення, шляхом спалювання деревини у вигляді полін, різноманітних пресованих паливних брикетів і відходів кускової деревини. Для спалювання використовується деревина довжиною 380-1000 мм і діаметром 100 - 250 мм, а також паливні брикети з розмірами не менше 30x300 мм. Тирса і дрібні деревні відходи можливо спалювати разом з дровами але не більше 30% від загального обсягу завантажувальної камери. Завдяки великій камері завантаження і великим дверцят часто відпадає необхідність колоти дрова. Котли дозволяють спалювати деревину вологістю до 50%. Котли типу «Мотор Січ» за своєю будовою і принципом спалювання відрізняються від класичних твердопаливних. В основу роботи котла покладений принцип термічного розкладання палива. В ході цього процесу, що протікає в камері завантаження під впливом високої температури і в умовах нестачі кисню, з палива виділяється, так званий генераторний «піролізний газ. Утворюється генераторний газ проходячи через керамічне сопло змішується з вторинним повітрям і далі згоряє в камері згоряння у вигляді факела жовтого, білого або блакитного кольору. Димові гази з камери згоряння проходячи по димогарних трубах теплообмінника віддають своє тепло теплоносію і через димар відводяться в димар. Камера завантаження і камера згоряння обладнані футеровкою значно підвищує температуру всередині котла і створює ідеальні умови для якісного спалювання палива з мінімальними викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Потужність котлів і температура теплоносія плавно регулюється за допомогою електронного блоку управління. Поточна температура теплоносія відображається на цифровому табло. Управління котлом здійснюється в автоматичному режимі по температурі теплоносія. Час роботи котла на одному завантаженні палива складає 6...12 годин (залежно від теплонапруженості роботи котла і використовуваного палива). Котли проходять всі необхідні випробування і сертифіковані в системі УкрСЕПРО.
Виробник Атом
Контактна інформація ТОВ "Атом", 01032, Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 128\28, тел.: +38(098) 469-69-68, kotly.bts@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://kotly.org.ua
Технологія біопаливні брикети, дрова
Максимальна потужність, кВт 32,0
Мінімальна потужність, кВт 9,5
Ефективність, % 88,0

Річна економія
Річна економія: 9 900 грн / 8100 кВт·год*
79,6%
20,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Мотор Січ - 32

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.