AIK MINI ECONOM 17

від A&K GROUP
  • Тепловий насос AIK MINI ECONOM 17 зібраний на компрессорaх фірми Danfoss серії HHP, теплообмінниках Swep і циркуляційних насосах Grundfos. На всіх моделях встановлені електронні ТРВ. Управління тепловим насосом здіснюються за допомогою зовнішнього пульта.
  • Тепловий насос AIK MINI ECONOM 17 був спеціально розроблений для бюджетного застосування. Не висока вартість обладнання дозволяє суттєво знизити термін окупності і робить тепловий насос більш доступним для ринку України. Мінімальний розмір дає можливість застосовувати його в приміщеннях з малою площею і обмежених по висоті. Тепловий насос зібраний на компрессорaх фірми Danfoss серії HHP, теплообмінниках Swep і циркуляційних насосах Grundfos. З 2016 на всіх моделях встановлені електронні ТРВ. Пульт управління знаходиться в окремому корпусі і з'єднується з основним блоком за допомогою кабелю. У базовому виконанні відсутні 3-ходовий клапан для перемикання в режим приготування гарячої води і вібропоглиначи.
Виробник A&K GROUP
Контактна інформація ТОВ "АІК ГРУП" 08141, Київська обл, Киево-Святош. район, с. Петрівське, вул. Київська, 30А. Info.aik-group@i.ua +38 067 233 72 33
Детальна інформація щодо продукту http://aik-group.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 16,4
Технологія грунт-вода
COP 4,58

Річна економія
Річна економія: 35 300 грн / 29500 кВт·год*
25,7%
74,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення AIK MINI ECONOM 17

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.