MIG Energy TKR

від MIG energy
  • Радіатор опалювальний ТКР складається з трубчатої сталевої конструкції, яка включає колектори і колонки, які виконані з особливого металевого профілю для забезпечення розрідження у внутрішніх полостях колекторів і колонок. Нижній колектор проточний для приєднання до системи опалення з внутрішною нарізкою G 1/2-B. В складі радіатора певна кількість колонок, які герметичні в нижній частині і приварені до колектора, в якому протікає теплоносій, а верхні частини колонки приварені до верхнього колектора. Колонки частково заповнені легко вскипаючою рідиною, яка при наявності розрідженя легко вскипає.
  • Радіатор опалювальний прохідного виконання, що дає можливість приєднання до горизонтальних систем опалення
Контактна інформація "V.I.P. Consulting", 03680, м. Київ, вул.Радищева, 10/14, корпус Б, тел.: +38 (050) 317-31-67, sukhonos.oleg@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.migenergy.com/
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення MIG Energy TKR

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.