AIK MIDI 45

від A&K GROUP
  • Теплові насоси АІК MIDI 45 обладнані компресорами Panasonic EVI з уприскуванням пари, та теплообмінником "гарячого газу" який дозволяє отримати близько 15% енергії з високою температурою до 70°С.
  • Теплові насоси АІК MIDI 45 призначені для опалювання, гарячого водопостачання, а також охолодження об'єктів загальною площею від 300 м2 до 1000 м2. Для об'єктів з більшою потребою (торгові центри, офісні будівлі, багатоквартирні забудови та ін.) теплові насоси збираються в каскад до 8 шт. Теплові насоси MIDI обладнані компресорами Panasonic EVI з уприскуванням пари. Система уприскування пари дозволяє підвищити продуктивність системи на 5-7%, захищає компресор від перегрівання. Також теплові насоси цієї моделі обладнані теплообмінником "гарячого газу" який дозволяє отримати близько 15% енергії з високою температурою до 70°С, без зниження СОР. Усі ТН обладнані насосами викиду тепла і насосами зовнішнього контура, а також ЭТРВ і онлайн контролем. За наявності багатотарифного лічильника можливе використання 6-зонального таймера. Контроллер ТН дозволяють управляти не лише тепловим насосом, але і додатково ще 2-3 джерелами тепла. Погодозалежне управління, он-лайн контроль в кожному тепловому насосі. При додатковій комплектації ТН серії MIDI може працювати в системі пасивного і активного охолодження.
Виробник A&K GROUP
Контактна інформація ТОВ "АІК ГРУП" 08141, Київська обл, Киево-Святош. район, с. Петрівське, вул. Київська, 30А. Info.aik-group@i.ua +38 067 233 72 33
Детальна інформація щодо продукту http://aik-group.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 37,8
Технологія грунт-вода
COP 4,59

Річна економія
Річна економія: 35 300 грн / 29500 кВт·год*
25,7%
74,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення AIK MIDI 45

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.