Meibes MVK 001

від Meibes
  • Сонячний вакуумний колектор Meibes MVK 001 призначений для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Корпус виготовлений із алюмінія (стійкий до атмосферних опадів та корозії). Витримують середній град та ураганні вітри швидкістю до 120 км/год. U-образна мідна трубка теплообмінника, завдяки прямому нагріву, дозволяє знімати з колектора навіть невеликий температурний потенціал. Термін експлуатації не менше 30 років. Гарантія - 5 років.
  • Вага колектора: 42 кг; Загальна площа: 2,57 м²; Поглинальна поверхня: 2,23 м²; Коефіцієнт прозорості скла 90%; Коефіцієнт поглинання: 95%; Коефіцієнт випромінювання 5%; Нульовий ККД: 60,5%; Максимальний робочий тиск: 10 бар; Ударостійке боросилікатне скло товщиною 1,5 мм;Температура стагнації: 292 ºC; Кількість колекторів в одному ряду: до 6 шт.; Алюмінієвий абсорбер з нанесеним на нього високоселективним покриттям (вакуумний спосіб нанесення); Патрубки колекторів оснащені готовими різьбовими підключеннями (НГ 3/4’’ - справа, ЗР 3/4’’ - зліва для швидкого з'єднання колекторів між собою в ряд та подключення до них трубопроводів. Встановлюються тільки вертикально під кутом від 15° до 75°.
Виробник Meibes
Контактна інформація N/A
Детальна інформація щодо продукту http://www.meibes.ua/...
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 60,5

Річна економія
Річна економія: 3 300 грн / 2700 кВт·год*
37,1%
62,9%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Meibes MVK 001

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.