Meeting MD30D - 12

від Meeting
  • Тепловий насос повітря - вода для опалення жилих приміщень, гарячого водопостачання (ГВП) і нагрівання води в басейні. ЛЕГКА ВСТАНОВЛЕННЯ. ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ. ТОЧНІСТЬ УПРАВЛІННЯ. ГАРАНТІЯ І ОКУПНІСТЬ ДВА РОКИ.
  • Компресор Copeland scroll EVI (нова технологія EVI означає підвищений ККД в порівнянні зі звичайними тепловими насосами). Прогресивна технологія EVI з додатковим циклом вприскування розігрітого хладогенту при роботі компресора, робить його стійким до падіння продуктивності при дуже низьких температурах повітря, аж до -25 ° C! Основне призначення: Опалення житлового будинку Гаряче водопостачання (ГВП) Кондиціонер (охолодження) Нагрівання води в басейні ЛЕГКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ Тепловий насос легко адаптувати під потреби окремих користувачів. Завдяки вбудованим гідромодулем пристрій підключається безпосередньо в існуючу систему опалення і ГВП, без додаткових модулів і теплообмінників. ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ Використовуючи тепло навколишнього повітря (поновлюване джерело енергії) насос Meeting виробляє до чотирьох разів більше енергії, ніж традиційні паливні котли і електронагрівачі. Коефіцієнта корисної дії (COP) до 4,0 од. СКОРОЧЕННЯ ВИТРАТ НА ОПАЛЕННЯ Економічний ефект від нової системи Meeting такий, що після 2 років експлуатації теплового насоса Meeting, він демонструє результати вище, ніж газовий або дизельний котел. А після 4 років - перевершує і електричні котли. Зростання цін на енергоносії, змушує нас дивитися на тепловий насос з великим інтересом. Система також зменшує щомісячні витрати на ГВС до 80%. ТОЧНІСТЬ КЕРУВАННЯ Пульт дистанційного керування з ЖК екраном дозволяє налаштувати кожен параметр тепловго насоса. А також забезпечує його оперативну діагностику. За допомогою датчиків температури, панель управління регулює температуру всередині будинку, температуру зворотної потоку і температуру від сонячного колектора, якщо він встановлений у вашій системі. Гарантія та окупність При такій гуманної ціною і якісної елементної бази, від провідних світових виробників (Copeland, Panasonic, Danfoss, Wilo SE), це обладнання прослужить вам вірою і правдою багато років (в середньому ресурс 25 років і більше, далі заміна компресора), а окупиться за все за 2-3 сезони. Ще до того, як закінчиться гарантія!
Виробник Meeting
Контактна інформація ТОВ "Майстер Клімат", тел. 044-360-82-66 м. Київ, вул. Естонська, 120, masterclimat2000@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://master-climat.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 12,0
Технологія повітря-вода
COP 3,80

Річна економія
Річна економія: 33 100 грн / 27800 кВт·год*
30,0%
70,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Meeting MD30D - 12

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.