ЗМІ про нас:

Шлях до комплексної термомодернізації: історія ОСББ «Авіатор 17» ЗМІ: Твій Дім. Практика
Дата: січень 2019
Це типова радянська панелька у Києві з типовим комплектом проблем: система опалення розбалансована, холод у частині квартир, в першу чергу торцевих. Історія про те, як київське ОСББ «Авіатор–17» реалізувало проект з утеплення фасаду будинку, розташованого у Святошинському районі української столиці в рамках програми фінансування енергоефективності житла IQ energy. Проект було реалізовано за рахунок кредиту у розмірі майже 1,7 млн. грн., виданого ОТП Банком. За умовами програми, ОСББ отримало компенсацію від європейських донорів у розмірі 40% від суми кредиту. Загальна сума компенсації склала 20643 євро.
Енергоощадність у дії: перші в країні ОСББ – учасники програми IQ energy ЗМІ: Телеканал СТБ
Дата: жовтень 2018
Тепер і мешканці багатоквартирних будинків можуть утеплитися, використовуючи кошти європейських донорів. До програми IQ energy залучили ОСББ. Це означає, що тепер ви та ваші сусіди можуть замінити теплопункт, вікна, двері чи утеплити будинок ззовні: вам допоможуть кредитом та ще й повернуть 40 відсотків витрат. В сюжеті – перші в країні ОСББ, які взяли участь у програмі. ОСББ «Котельникова-31» замінило вікна та двері в зонах загального користування та вже отримало більше 5000 євро у вигляді компенсації на власний рахунок. А ОСББ «Авіатор-17» впроваджує зовнішнє утеплення стін.
Як українцям зменшити цифри у платіжках? ЗМІ: Телеканал «Україна»
Дата: жовтень 2018
Що ми можемо зробити вже зараз, аби захиститись від платіжок із космічними сумами? Не чекаючи чергової зміни тарифів на газ, кореспондент ТРК «Україна» перевірив: чи можна скоротити витрати на комуналку тими способами, які пропонуються в Україні?
Перший клієнт програми IQ energy у сегменті ОСББ – на ICTV ЗМІ: Телеканал ICTV
Дата: вересень 2018
Сумлінні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) терміново оновлюють вікна, двері, системи опалення та утеплюють стіни перед опалювальним сезоном. Голова першого в Україні ОСББ, яке скористалося програмою ЄБРР IQ energy, знає, як зберегти тепло, а відтак – і заощадити гроші мешканців. У цьому будинку придбали у кредит та замінили 66 старих вікон та дверей в зонах загального користування на енергоощадні. Цей кейс та інші проекти українських ОСББ див. у сюжеті національного телеканалу ICTV.
ОСББ можуть отримати гранти на утеплення у рамках Програми фінансування енергоефективності ЗМІ: сайт КМДА
Дата: червень 2018
Київська міська державна адміністрація спільно із програмою ЄБРР IQ energy представила столичним ОСББ нові можливості для отримання грантів на впровадження заходів із енергозбереження. Новий кредитний продукт, розроблений одним із партнерів програми IQ energy – ОТП Банком, спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів. Про це йшлося під час тематичного семінару, який пройшов у Києві.
€ 3 тис. на людину: де і як отримати кошти на встановлення енергозберігаючого обладнання ЗМІ: Телеканал ICTV
Дата: травень 2018
Напередодні літа мало хто замислюється про утеплення будинку. Але не слід забувати приказку: готуй сані з літа. Ви можете подати заявку на грант, обравши з 6 тис. позицій і компенсувати 35%. Від корупції схема захищена по європейські. Телеканал зустрівся з українцями, які вже скористалися програмою і почали економити. Мешканка Чернігова раніше платила 776 грн. на місяць за газ, тепер сплачує лише 274 грн. Мешканка Рівного платила 40 тис грн на рік. Тепер, після встановлення теплового насосу за програмою IQ energy – вдвічі менше.
Компенсація ощадливим ЗМІ: Телеканал СТБ
Дата: січень 2018
Якщо ви зводите будинок, чи робите ремонт, і хочете, щоб житло було енергоефективним, а грошей не вистачає – тоді вам допоможе спеціальна програма IQ energy. Європейці пропонують це робити у кредит і вже повертають 35% від витраченого на енергоощадні котли, вікна, лічильники та навіть теплу підлогу. Власники будинку з сюжету знають, як зробити його енергоощадним.
Програма «ЕнергоНЕзалежність» ЗМІ: Телеканал «5 канал»
Дата: січень 2018
Чому українці не тільки можуть, але й мають дбати про ощадливе та ефективне використання енергоресурсів? Як працює програма IQ energy та що вона насправді дає громадянам? Як кожен громадянин України може долучитися до проекту енергоефективності та енергозбереженні і як це зробити грамотно? — дізнайтесь у програмі "ЕнергоНЕзалежність"
Енергоефективні технології стають звичною частиною життя ЗМІ: Телеканал ICTV
Дата: лютий 2017
Олександр торік закінчив зводити будинок поблизу Києва і відразу взявся його облаштовувати. Поцікавився, які технології допоможуть заощадити гроші та енергію. Після розгляду різних варіантів обрав якісний енергоефективний котел та систему опалення, скориставшись програмою IQ energy.
IQ energy — 100% ВІДМОВА по не енергоефективних вікнах ЗМІ: сайт okna.ua
Дата: травень 2018
Спроби ошукати програму IQ energy і купити дешеве не «тепле» вікно, видавши його за енергоефективне, закінчуються відмовою в наданні компенсації. За заявках у категорії товарів «вікна» — 20% відмов. Причина — спроби махінацій. Читайте, звідки беруться «схеми», як на них реагують фахівці IQ energy, а також як гарантовано уникнути обману при купівлі вікон та отримати компенсацію в євро.
Новий лайфхак для ОСББ: як отримати 40% компенсації на утеплення будинку ЗМІ: сайт «Економічна правда»
Дата: квітень 2018
Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків можуть отримати 40% компенсації на витрати, пов'язані з утепленням. ЕП розповідає, як це зробити за програмою IQ energy, яка фінансуються за кошт європейських донорів.
ЄБРР запустив пілотний проект з компенсації ОСББ заходів з енергоефективності ЗМІ: Інформаційна агенція «Укрінформ»
Дата: квітень 2018
ЄБРР розпочинає пілотний проект у рамках програми IQ energy з компенсації вартості проектів з енергоефективності для ОСББ. Про це на прес-конференції заявив член правління з роздрібного бізнесу ОТП Банку Володимир Мудрий, повідомляє кореспондент Укрінформу. "Ми не будемо ставити якихось жорстких умов, щоб переводити увесь потік коштів у ОТР-банк. Це компенсація 40% не тільки вартості обладнання, але усього проекту. Я думаю, це безпрецедентно для цієї країни", — сказав Мудрий.
Як утеплити будинок і заощадити гроші за підтримки ЄС ЗМІ: сайт телеканалу Espresso.TV
Дата: лютий 2018
Збільшення рахунків за електроенергію в Україні перетворило раніше достатньо невідому в країні тему підвищення енергоефективності на гарячу. Термоізоляція будівель не лише покращує якість життя людей, але і допомагає суттєво заощаджувати. Низка програм і проектів, які допомагають українцям здійснювати заходи щодо підвищення енергоефективності, реалізуються за підтримки Європейського Союзу. Одна з таких програм, "IQ energy", була запущена в Україні в квітні 2016 року. Вона допомагає українцям підвищити енергоефективність своїх будинків. Програма була розроблена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) і фінансується Східноєвропейським Партнерством у сфері енергоефективності та екології (E5P), найбільшим донором якого є ЄС.
Про що говорили банки в 2017 році ЗМІ: сайт «Мінфін»
Дата: січень 2018
У минулому році банки в публічному просторі більше розповідали про свою надійність, ніж намагалися донести інформацію про продукти та сервіси. Про це сказано в дослідженні, представленому компанією NOKS FISHES. Найрезонанснішою темою блоку «Услуги» стали «теплі кредити» на енергомодернізацію житла. Напрямок просував уряд через свої "свої" державні банки, а також ЄБРР (програма IQ Energy) — через "УкрСиббанк", Райффайзен Банк Аваль та "ОТП Банк".
ЄБРР надає додаткові кошти на підтримку енергоефективності за програмою IQ energy ЗМІ: сайт okna.ua
Дата: листопад 2017
ЄБРР надає нові кошти у рамках програми фінансування енергоефективності для приватних власників житла IQ energy. До програми також долучився іще один партнер — банк «Креді Агріколь». У планах програми на 2018 рік — розробити фінансовий продукт для ОСББ. Про це сьогодні йшлось на прес-конференції «IQ energy — теплі кредити від ЄБРР. Результати роботи програми і нові можливості для клієнтів», повідомляє платформа OKNA.ua.
Проект у Кропивницькому: ЄБРР компенсує до 3 тисяч євро витрат на енергоефективність ЗМІ: Інформаційна агенція «Укрінформ»
Дата: жовтень 2017
У рамках спільного проекту співробітники Кіровоградгазу встановили мешканцям Кропивницького перші енергоефективні газові котли та сучасні системи опалення з фінансуванням від "ОТП банку" строком до 2 років. Всі учасники програми "IQ energy" отримують компенсацію у розмірі 35% від вартості обладнання, матеріалів, монтажу та проектної документації.
Темпи видачі "теплых" кредитів з травня зросли в 5 разів ЗМІ: сайт «ЦЕНЗОР»
Дата: вересень 2017
Темпи видачі кредитів за програмою IQ energy від Європейської банку реконструкції та розвитку продовжують зростати. Про це говориться в прес-релізі програми, передає БізнесЦензор. "До початку опалювального сезону залишилося трохи більше місяця, а значить, ще є час термомодернізувати своє житло і почати економити на опаленні вже цього сезону", — відзначає керівник програми IQ Energy Оксана Булгакова.
ЄБРР подвоїв компенсацію за програмою IQ енергії ЗМІ: сайт «Фінансовий клуб»
Дата: липень 2017
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) шукає способи популяризувати програму компенсації витрат на модернізацію та утеплення житла. Якщо раніше банк повертав українцям 15-20% від суми їх витрат залежно від виду та обсягу енергоефективних робіт, то тепер буде однакова підвищена ставка компенсації — 35%. Для ОСМД компенсація виросла з 25-30% до 40%. Максимальний ліміт на один проект залишився попереднім — 3000 євро.
Оксана Булгакова: IQ energy — win-win проект з енергоефективності ЗМІ: сайт okna.ua
Дата: червень 2017
Програма IQ energy від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) передбачає виплату громадянам України компенсації на суму до 3000 євро за утеплення і модернізацію житла. Про механізм виплати, принципи взаємодії з віконними компаніями і перспективи програми платформі OKNA.ua розповіла керівник IQ energy Оксана Булгакова.
Єврогранти на утеплення: що ми дізналися про українського споживача за рік роботи ЗМІ: сайт «Економічна правда»
Дата: травень 2017
Скепсис до програм з енергозбереження змінюється зацікавленістю. Замінивши вікна, українці придивляються до сонячних колекторів і теплових насосів
Клієнти Райффайзен Банку Аваль отримують компенсацію при установці енергоефективних обладнання ЗМІ: сайт «Мінфін»
Дата: квітень 2017
Райффайзен Банк Аваль приєднався до програми енергії IQ, в рамках якої фізичні особи можуть отримати часткову фінансову компенсацію витрат на підвищення енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.
ТЕПЛИЙ КРЕДИТ. ЯК УТЕПЛЮВАТИСЯ МАЛЕНЬКИМ УКРАЇНЦЯМ ЗМІ: Видання «Ділова столиця»
Дата: квітень 2017
В Україні сформувався незалежний ринок кредитування проектів з енергозбереження. Його учасники не залежать від бюджетного фінансування, тому пропонують гнучкі умови співпраці
Енергоефективність: оприлюднено список обладнання, на яке можна отримати компенсацію ЗМІ: сайт «Економічна правда»
Дата: березень 2017
Список матеріалів і устаткування, на придбання яких можна отримати європейський грант за програмою енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку IQ energy, розширено. "У список рішень, що дають можливість істотно скоротити витрати на опалення, включені як недорогі позиції, наприклад теплоізоляція труб, так і високотемпературні теплові насоси, що дозволяють економити більше 30 тисяч гривень на рік. При покупці кожної з них можливо отримати європейський грант", — йдеться у повідомленні.
ЄБРР запустив в Україні програму утеплення житла на 75 мільйонів євро ЗМІ: Інформаційна агенція «УНІАН»
Дата: квітень 2016
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з ЄС та Шведським агентством міжнародного співробітництва з розвитку (Sida) запустив спеціальну програму енергозбереження IQ energy із загальним обсягом фінансування 75 мільйонів євро, яка допоможе українцям підвищити енергоефективність їх будинків із збереженням рівня комфорту при зниженні споживання енергоресурсів, повідомив директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.