MCZ Lam 8

від MCZ
  • Компактний пелетний котел з повітряним обігрівом. Обладнано робочою синоптичною панеллю, яка дозволяє контролювати усі робочі фази котлу та налаштування її параметрів. Котел зроблено зі сталі, верхня панель алюмінієва, боковини із спеціальної металевої "тканини", внутрішня частина футирована чавуними панелями.
  • Котел обладнаний системою “Active System Pelet”, яка автоматично пристосовується до пелет різної товщини (6-8мм). Система згоряння “Active +”. Завдяки спеціальним датчикам кількість згоряємого повітря постійно регулюється в залежності від кількості пелет в бункері. Це забезпечує економне та ефективне згоряння палива, зменшує шкідні викиди до атмосфери та дозволяє значно рідше проводити очистку котла. До комплекту входить пульт дистанційного управління, за допомогою якого можна здійснювати ті ж операції, що і за допомогою синоптичної панелі (запускати та відключати котел, задавати автоматичний або мануальний режим). На пульті керування знаходиться невелика кількість кнопок, але з великим функціоналом. Окрім звичайних функцій щоденного та щотижневого програмування можно запрограмувати різні температури в різних годинних межах на протязі дня. Оскільки температура може зчитуватися на місці, де знаходиться пульт (робота термостату), рівень комфорта завжди високий. Можливість керування через смартфон або планшет (додаткова опція). Тиха робота моторедуктора. Котел обладнано закритим розширювальним баком високого тиску, клапаном скидання тиску, вмонтованим водяним насосом та вентилятором. Розпалювання пелет здійснюється вмонтованим електричним нагрівачом та втягується до камери згоярння димососом. Система «чисте скло» Ємність для збору попілу у середині приладу.
Виробник MCZ
Контактна інформація "Тепло для дому" , info.teploroom@gmail.com, +38 (044) 338-98-04, +38 (067) 766-45-80, +38(050) 571-93-00, 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 33а, www.mirkaminov.com
Детальна інформація щодо продукту https://mirkaminov.com/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 8,0
Мінімальна потужність, кВт 2,4
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення MCZ Lam 8

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.