MBS THERMO PELLET 12

від MBS
  • Піч пелетна MBS Thermo Pellet призначена для підключення до системи опалення за допомогою теплообмінника (водяного контура) житлових, господарських приміщень, обігрів відбувається за допомогою пелет. Створює екологічно чисту атмосферу вашого будинку і не створить великих труднощів для чищення, так як попелу від пелет практично не залишається, має дистанційне керування.
  • Піч виконана зі сталі. Димовідвідна труба монтується до задньої поверхні печі, діаметром 80 мм. У пічці вбудований вентилятор 50W, який видуває гаряче повітря від печі, рівномірно розсіюватиме по приміщенню. Пелетна піч оснащена вентилятором вихідних газів потужністю 54 W, двигуном 45W для просування пелетних гранул, запальничкою 350W, яка включається тільки під час поступлення пелетів. Процес роботи печі відбувається за допомогою двигуна, що працює в запрограмованому на заводі режимі. Дверцята оснащені термостійким склом, має хороший оглядовий вид на полум'я вогню. Паливо - деревні гранули (пелети), які отримані шляхом пресування деревної стружки, тирси, сухих дерев при високій тепловій потужності. Не дозволяється додавати інші види. Витрата палива при номінальній потужності - 1,2 – 4,1 кг / год. Час роботи на одній закладці від 7 до 24 годин. Великою перевагою печі MBS Thermo Pellet є можливість її програмування. Для цього можна вибрати момент початку роботи, необхідну температуру приміщення або інтенсивність горіння. Піч програмується з тижневим терміном і без втручання, протягом дня може автоматично розпалюватися і гаситися. Установка печі MBS Thermo Pellet на водяному контурі заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як при згорянні палива досягається висока температура та із зовнішніх сторін печі виділяється теплота. Допустима відстань між піччю та зазначеними елементами 25 см по бічних та задній сторонам, із передньої сторони - 80 см. Якщо піч встановлюється на підлогу з термочутливих матеріалів, то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступатиме з-під печі на 10 см збоку, 30 см спереду. Підключення до димоходу проводиться через отвір, що знаходиться позаду печі, за допомогою димової труби, всі з'єднання повинні бути абсолютно герметичні, що забезпечить безпечне відведення диму від печі до димоходу.
Виробник MBS
Контактна інформація ТЕПЛОКРАМ, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 105, тел.: +38 (068) 233-99-39
Детальна інформація щодо продукту https://teplokram.com.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 12,0
Мінімальна потужність, кВт 4,0
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 10 700 грн / 8800 кВт·год*
77,8%
22,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення MBS THERMO PELLET 12

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.