Marten MC-30P

від Marten
  • Автоматичний пелетний котел потужністю 30 кВт (для периміщень до 300м²); ККД - 85%; Вага котла - 428 кг; Тривалість горіння до 14 діб; Матеріал і товщина теплообмінника - сталь 09Г2С, 5 мм; Габарити ШхВхГ, мм. - 1270х1315х900
  • Котел Marten MС-30P являє собою повність автоматизоване джерело теплової енергії яке потребує мінімальної уваги від споживача та здатне забезпечети теплом приміщення до 300 м². Пелетний котел дає можливість отримувати наїдешевше тепло оптимально працюючи на агропелеті. ККД котла Marten MС-30P складає 85%.
Контактна інформація ПП "ЄКІПАЖ", 64107, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Дорожня, 28, тел.: 050-361-59-00; 068-226-90-36
Детальна інформація щодо продукту https://marten.ltd/
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 30,0
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Marten MC-30P

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.