Marten Comfort МС50

від Marten
  • Котел тривалого гріння потужністю 50 кВт (для приміщень до 500м²); ККД - 85%; Вага котла - 496 кг; Тривалість горіння до 24 годин; Матеріал і товщина теплообмінника - сталь 09Г2С, 5 мм; Габарити ШхВхГ, мм. - 700х1980х910
  • Котел Marten MC-50 оптимально підходить для опалення будинків, дач, або інших приміщень площею до 500 м². Котел має можливість працювати до 24 годин на одному завантаженні палива. Marten MC-50 автоматично модулює потужність від 30% до номіналу за допомогою автоматики керування, що дає можливість економно витрачати паливо.
Виробник Marten
Контактна інформація ПП "ЄКІПАЖ", 64107, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Дорожня, 28, тел.: 050-361-59-00; 068-226-90-36
Детальна інформація щодо продукту https://zavod-marten.com.ua/
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 50,0
Мінімальна потужність, кВт 15,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Marten Comfort МС50

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.