Lossnay LGH-35RVX-E

від Mitsubishi Electric
  • Канальний вентиляційний прилад Lossnay утилізує явну і приховану теплоту повітря, тобто майже вирівнює не тільки температуру припливного і витяжного повітря, але і його вміст вологи. Завдяки використанню спеціального матеріалу рекуператора припливне повітря охолоджується і осушується влітку, а також нагрівається і зволожується взимку за рахунок витяжного повітря.
  • Моделі серії LGH-RVX-E обладнані безколекторними електродвигунами постійного струму, що забезпечує низьке споживання електроенергії. Передбачена автономна робота, робота спільно з кондиціонерами серії Mr.Slim, а також у складі мультизональной VRF-системи City Multi. Рівень зовнішнього шуму в каналі припливного повітря знижується на 40 дБ. Допускається дисбаланс припливного і витяжного повітря. Передбачена можливість зовнішнього управління швидкістю вентиляторів сигналом 0~10 В, а також підключення до системи диспетчеризації. У якості матеріалу рекуператора використовується ультра тонка плівка. Для керування використовується пульт PZ-61DR-E зі вбудованим тижневим таймером або спрощений пульт PZ-43SMF-E. Передбачено підключення датчика вуглекислого газу. За сигналом датчика (сухий контакт) вентиляційний прилад переходить на високу швидкість обертання вентилятора незалежно від швидкості, встановленої на пульті керування.
Виробник Mitsubishi Electric
Контактна інформація Україна, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26-ж, ОЦ «Південні Врата», пов. 10, к. 41, +38 (044) 364-78-40, 364-78-41, 364-78-42
Детальна інформація щодо продукту https://mitsubishi-aircon.com.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 80,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Lossnay LGH-35RVX-E

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.