Logasol SKT 1.0

від Buderus
  • Ефективна потужність плоских колекторів Logasol SKS 1.0 набагато перевершує вимоги, які пред'являються до плоских сонячних колекторів. Незалежно від того, встановлювати його на пласкій покрівлі або похилому даху — широкий ряд комплектуючих: фіксатори та дахові гаки надійно закріплюють колектор на даху та витримують навіть шторми та снігопади
  • Вага колектора становить 49 кг і з ним без проблем можуть працювати дві людини; Сонячні колектори Logasol SKT1.0 можна встановлювати практично на будь-які похилі і плоскі дахи і навіть на фасади будівель з використанням відповідних монтажних комплектів; Кожен колектор має гільзу для установки датчика температури і може бути використаний як провідний колектор; Основні переваги плоских сонячних колекторів Logasol SKT1.0: На вибір доступні різні варіанти виконання сонячних колекторів: вертикальний або горизонтальний (може бути встановлений на фасаді будівлі); Надійна техніка з'єднань з компенсаторами з нержавіючої сталі дозволяє швидко і просто підключати колектори без спеціальних інструментів; Корпус сонячного колектора Logasol SKT1.0 складається з рами виготовленої з пластику армованого скловолокном. Задня стінка виконана із сталевого листа з алюмінієво-цинковим покриттям; Ізоляція виготовлена з стійкої до високих температур мінеральної вати товщиною 55 мм
Виробник Buderus
Контактна інформація Будерус Україна, 02660, Україна, Київ, вул. Крайня, 1, телефон: (044) 390 71 93, факс: (044) 390 71 94, E-Mail: info@buderus.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.buderus.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 79,4

Річна економія
Річна економія: 4 000 грн / 3300 кВт·год*
22,9%
77,1%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Logasol SKT 1.0

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.