Logasol SKN 4.0

від Buderus
  • Сонячний колектор Logasol SKN 4.0 виготовлений з довговічних матеріалів, що витримують тривалі екстремальні навантаження. Високопродуктивний плоский колектор Logasol SKS 5.0 великої потужності завдяки герметичній конструкції із заповненням інертним газом
  • Вага колектора складає всього 40 кг, тому з ним легко можуть працювати дві людини. Зручні тримачі і низька вага полегшують транспортування і монтаж колектора; Сонячні колектори Logasol SKN4.0 можна встановлювати практично на будь-які похилі і плоскі дахи використовуючи відповідні монтажні комплекти; Кожен колектор має гільзу для установки датчика температури і може бути використаний як провідний колектор; Технологія підключень дозволяє здійснювати просте і надійне з'єднання колекторів прямо на місці монтажу без використання додаткових інструментів. Різьбові з'єднання залишилися в минулому, оскільки сьогодні використовують нові збірні з'єднувальні елементи; З'єднувальні елементи, що пройшли перевірку TÜV, розраховані на довгострокову роботу при навантаженнях до 170 ° C і тиску 6 бар; Каркас сонячного колектора Logasol SKN4.0 виконаний у вигляді цільного корпусу з пластику армованого скловолокном
Контактна інформація Будерус Україна, 02660, Україна, Київ, вул. Крайня, 1, телефон: (044) 390 71 93, факс: (044) 390 71 94, E-Mail: info@buderus.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.buderus.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 77,0

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
24,7%
75,3%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Logasol SKN 4.0

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.