Logamax plus GB172i 14 кВт

від Buderus
  • Нове покоління настінних конденсаційних газових котлів з принципово новим дизайном, надзвичайно високою ефективністю та низьким рівнем споживання енергії. Logamax plus GB172i в потужностях від 14 до 24 кВт та модуляцією потужності 1:8 пропонує незрівнянну енергоефективність та інноваційну технологію збереження енергії. Пакетні пропозиції Logapak GB172i включають в себе всі основні компоненти котельні та дозволяють суттєво зекономити.
  • Новий настінний газовий конденсаційний котел Logamax plus GB172i потужністю від 3,5 до 24 кВт. Маючи підвищену продуктивність та ефективність, залишається при цьому високоякісним продуктом за розумною ціною. У котлі використовуються тільки перевірені часом і вже добре знайомі рішення — це забезпечує надійну роботу на опалення до 24 кВт і приготування гарячої води з комфортом 3 зірки. Котел має в своєму оснащенні електронний високопродуктивний насос з класом споживання А та споживає всього 2 Вт в режимі очікування. Діапазон модуляції потужності становить 1:8 для забезпечення високого комфорту у приготуванні гарячої води та низького запиту на опалення у міжсезоння.
Виробник Buderus
Контактна інформація Будерус Україна, 02660, Україна, Київ, вул. Крайня, 1, телефон: (044) 390 71 93, факс: (044) 390 71 94, E-Mail: info@buderus.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.buderus.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 14,0
Мінімальна потужність, кВт 4,2
Ефективність, % 109,0

Річна економія
Річна економія: 7 200 грн / 5900 кВт·год*
74,3%
25,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Logamax plus GB172i 14 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.