Logamax plus GB042-22

від Buderus
  • Настінний газовий опалювальний конденсаційний котел з приготуванням гарячої води для ГВП в вбудованому теплообміннику. З забором повітря для горіння поза приміщенням по каоксіальному димоходу для відводу димових газів. Діапазон плавної зміни потужності 36 - 100%.
  • Завдяки його компактним розмірам котел може бути легко встановлений майже скрізь. При роботі Logamax GB042 плюс практично не чутно, а нагрів максимально ефективний, оскільки коефіцієнт використання енергії в ньому досягає 109%. Котел пропонує гнучке рішення - Ви можете вибирати між одноконтурной і двоконтурної версією для роботи з бойлером для непрямого нагрівання гарячої води. Система регулювання Logamax EMS з регулятором RC пропонує технологію конфігурації, яку можна застосовувати практично в будь-якій системі опалення, наприклад, з теплими підлогами або сонячною установкою. Досить додати додаткові модулі. Настінні конденсаційні котли оснащені теплообмінниками із спеціального сплаву кремнію і алюмінію - силуміну. Перевірена технологія протягом 25 років.
Контактна інформація Будерус Україна, 02660, Україна, Київ, вул. Крайня, 1, телефон: (044) 390 71 93, факс: (044) 390 71 94, E-Mail: info@buderus.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.buderus.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 22,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 109,0

Річна економія
Річна економія: 7 200 грн / 5900 кВт·год*
74,3%
25,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Logamax plus GB042-22

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.