LIPOVICA ORION Радіатор алюмінієвий

від LIPOVICA
  • Радіатор алюмінієвий з можливістю бокового та діагонального підключення
  • Алюмінієві радіатори ORION, що виготовляються провідним виробником опалювальної техніки - заводом LIPOVICA з Хорватії, являють собою опалювальні прилади нового покоління. Вони відрізняються сучасним елегантним дизайном, високими тепловими показниками і простотою у використанні. Для виготовлення алюмінієвих радіаторів Solar використовується алюмінієвий сплав AlSi12Cu2, підвищеної тепловіддачі, з високою антикорозійною стійкістю, що гарантує практично необмежений термін служби. На всіх етапах виробництва продукції ведеться постійний контроль якості згідно стандартів якості ISO 9001: 2000. На готові радіатори наносять захисне покриття з епоксидно-поліефірної фарби електростатичним методом. Стандартним кольором для фарбування є білий (RAL 9016). В процесі виробництва алюмінієвих радіаторів LIPOVICA проводиться випробування продукції на герметичність при тиску 24 бар. На всі радіатори LIPOVICA надається гарантія 12 років.
Виробник LIPOVICA
Контактна інформація ТОВ АКВА-ПЕКС УКРАЇНА, вул. Ежена Потьє, 12, оф.120, м. Київ, 03057, +380443907531, +380675091832, http://aquapex.ua
Детальна інформація щодо продукту http://aquapex.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення LIPOVICA ORION Радіатор алюмінієвий

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.