LIBERATOR MINI 15

від LIBERATOR
  • Автоматичний пелетний котел Liberator Mini 15
  • Перший автоматичний пелетний котел українського виробництва з революційними технологіями управління та будови. Система подвійної звукоізоляції дозволяє розміщувати його, як в невеликому підсобному приміщенні, так і в межах житлової площі. Бункер розрахований на безперервну роботу котла до 36 годин. (Котел може бути укомплектований системою пневмоподачі пелети для безперебійної роботи протягом місяця і більше) Великий зольний ящик дозволяє проводити його очищення, всього 2 рази в тиждень, навіть за умови використання "дешевої" пелети. Система управління бойлером входить в базову комплектацію котла. Повністю автоматична система управління котлом. Робота котла в низькотемпературному режимі дозволяє використовувати його з системою «тепла підлога». Ідеально підходить для установки в будинках і не вимагає окремого приміщення. Опалювальна площа до 150 м2
Виробник LIBERATOR
Контактна інформація Liberator, м. Дніпропетровськ, пр. Б. Хмельницького, 139, тел.: +380 (800) 218-115, info@liberator.ua, liberator.ua
Детальна інформація щодо продукту http://liberator.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 15,0
Мінімальна потужність, кВт 4,5
Ефективність, % 93,0

Річна економія
Річна економія: 12 000 грн / 9800 кВт·год*
75,3%
24,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення LIBERATOR MINI 15

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.