LG - HN1616.NK3, HU071.U43

від LG
  • Therma V - високоефективна система нагрівання води, що складається з 2-х блоків: зовнішнього та внутрішного (гідравлічного модулю). Номінальна продуктивність системи - 7.0 кВт
  • Принцип роботи насоса оснований на перетворенні відновлюваної енергії, взятої з навколишнього середовища. Експлуатація LG Therma V відрізняється значною економією: високий рівень енергоефективності дозволяє отримувати до 4 кВт тепла на кожен кіловат споживаної електроенергії. Таким чином, використовуючи Therma V, ¾ енергії, необхідної для опалення приміщення, можна отримати без будь-яких матеріальних вкладень. Oднією з важливих характеристик повітряного теплового насоса LG, що відрізняє його від інших, є відповідність світовим вимогам по екологічності. Робота Therma V не провокує руйнівного впливу на озоновий шар і володіє мінімальним показником викидів вуглекислого газу в атмосферу.
Виробник LG
Контактна інформація «LG Electronics Inc.» LG TWIN TOWERS 128, YEOUI-DAERO, YOUNGDUNGPO-GU, SEOUL 150-721, Корея
Детальна інформація щодо продукту https://www.lg.com/...
Максимальна потужність, кВт 6,0
Технологія повітря-вода
COP 4,00

Річна економія
Річна економія: 33 700 грн / 28300 кВт·год*
28,8%
71,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення LG - HN1616.NK3, HU071.U43

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.