LE - 20 (КВТУ)

від УКРТРАНССИГНАЛ
  • Твердопаливні котли LE (КВТУ) ідеально підходять для використання в якості основного або резервного джерела тепла. Невибагливість до палива, висока якість зварювання та складання агрегату буде радувати Вас довгі роки і вбереже Ваш будинок від негоди.
  • 1. Коефіцієнт корисної дії (ККД) 90% - 92%, що є високим показником на ринку твердопаливних котлів даного типу; 2. Інтервал між завантаженнями палива в котел збільшений за рахунок оптимального розміру завантажувальної камери і конвективної частини, і становить 6-12 год залежно від потужності котла і його режимів роботи; 3. Невимогливість до палива - можна використовувати дрова підвищеної вологості (40-50%), кам'яне вугілля, пелети; 4. Компактність конструкції котла полегшує його компонування, ширина побутової серії котлів (до 50 кВт) становить 660 мм, що забезпечує прохідність в стандартний дверний отвір; 5. Має об'ємну камеру згоряння, що не вимагає попереднього подрібнення дров; 6. Простота експлуатації, обслуговування та можливості доступу до всіх частин; 7. Працює при природній і примусової циркуляції теплоносія; 8. Низька температура відхідних газів (в номінальному режимі 120 ° С) мінімізує відкладення в газоході і димоході; 9. Рух теплоносія в конструкції котла організовано відповідно до Теплогідравлічного розрахунком за рахунок направлених потоків; 10. Конструкція котлів передбачає можливість автоматичної подачі палива, шляхом установки пеллетной пальника з бункером; 11. Можливість підключення до гравітаційних систем опалення; 12. Теплоізольований корпус для нейтралізації високого нагріву елементів зовнішніх поверхонь. 13. За погодженням із споживачем можливо емалювання поверхонь нагріву і теплообмінника котла, що збільшує термін служби виробу.
Контактна інформація ТОВ "УКРТРАНССИГНАЛ", Україна, м. Харків, вул. Довгалевська, 25, enamelplant@mail.ru, тел.: +38 (057) 724-10-10
Детальна інформація щодо продукту http://ukrtranssignal.com/...
Технологія біопаливні брикети, дрова
Максимальна потужність, кВт 20,0
Мінімальна потужність, кВт 6,0
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення LE - 20 (КВТУ)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


27 500 грн
Ви економите: 11 600 грн за рік*