КВЕ 70ST plus / 4i-14Аr-4-14Аr-4i

від Glasso
  • Віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло і звукоізоляцію, класичний дизайн. Вікна Glasso з профілю KBE поєднують функціональність, зручність, надійність та безпеку. Надійна та функціональна фурнітура Siegenia Favorit
  • Вікно Glasso. 6-камерна профільна система для виготовлення вікон і дверей з високими показниками теплоізоляції. Дозволяє робити класичні конструкції, а також нестандартні, наприклад, трикутні, з аркою, круглі. Надійна та функціональна фурнітура Siegenia Favorit. 40мм 2-х камерний склопакет 4Low-14А-4-14А-4Low з Аргоном Монтажна ширина 70 мм Товщина зовнішньої стінки - клас В Товщина зовнішньої стінки 2.7 мм Кількість камер в рамі 6 Кількість камер в стулці 6 Максимальна товщина склопакета 40 мм контури ущільнювача 2 Можливість установки склопакета розміром 32, 40 мм
Виробник Glasso
Контактна інформація Тел.: 044 502-33-44; Адреса: м. Київ, бул. Вернадського, 26; Поштова адреса: Київ-164, а/с — 17 індекс — 03164; btv@glasso.ua; glasso.ua
Детальна інформація щодо продукту www.glasso.ua
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,95

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення КВЕ 70ST plus / 4i-14Аr-4-14Аr-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.