КТ-2ЕSHN\Duo Pellet N 27

від Altep
  • ККД 91%. Котел з авто подачею пелет. Над пальником розташовані водоохолоджувальні колосники, завдяки чому в котлі можна додатково використовувати інші види твердого палива з ручним завантаженням. Робочим процесом керує мікропроцесор, що регулює подачу повітря вмонтованим вентилятором. Паливо в камеру горіння подається автоматично, за рахунок чого одного завантаження бункеру вистачає до 5 діб. Режим автоматичного регулювання роботи циркуляційного насосу.
  • опалювальна площа – 270 кв.м.; об'єм бункера 240л об’єм води – 105л.; вага котла – 490 кг.; габаритні розміри котла В-Ш-Г – 1630-1150-930мм
Виробник Altep
Контактна інформація ПП "Альтеп Центр", м. Чернігів, вул. Малиновського, 34, тел.: +38 (099) 169-24-10
Детальна інформація щодо продукту http://altep.ua/
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 27,0
Мінімальна потужність, кВт 8,1
Ефективність, % 91,0

Річна економія
Річна економія: 11 200 грн / 9200 кВт·год*
76,8%
23,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення КТ-2ЕSHN\Duo Pellet N 27

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.