KS2600 T AC

від HEWALEX
  • Сонячний коллектор KS2600 T AC є найбільш оптимальним рішенням з точки зору технології та ціни. Абсорбер виготовлено з матеріалів высокої якості - алюмінію та міді (Al-Cu) за допомогою лазерної зварки. Завдяки використанню високоселективного покриття (PVD), поглинаеться 95% сонячної енергії , та лише 5% випромінюється з поверхні абсорбера. Використаняя загартованого скла найвищого класу U1 проникненості сонячного випромінювання, сприяє високій оптичній ефективності 80,2%, яка підтверждена сертификатом Solar Keymark, отриманим на основі випробувань в Інституті SPF Rapperswil. Термоізоляція із мінеральної вати 50 мм товщиною, а також ізоляція стін корпусу 20 мм, забезпечують низьку втрату тепла в навколишнє середовище.
  • Плаский сонячний колектор Hewalex KS2100 T AC складається із загартованого скла з високою пропускною здатністю сонячного випромінювання U1. Абсорбер виготовлено з алюмінію, що дозволяє зменшити масу колектору та його себівартість. Однак, щоб не програвати міді у теплопровідності, лист алюмінію має збільшену товщину. Зверху поглинаюча поверхня має селективне покритт PVD-типу, завдяки чому сонячне випромінювання абсорбується максимально эфективно, досягаючи 95%, а тепловтрати складають лише 5%.Трубопровід виготовлено з міді та розташовано по типу одинарної «арфи», тобто паралельными трубками, які з`эднані з абсорбером лазерним зварюванням.
Контактна інформація 49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 1. моб. тел.: +38(067) 654-68-12
Детальна інформація щодо продукту http://altek.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 80,0

Річна економія
Річна економія: 4 000 грн / 3300 кВт·год*
22,5%
77,5%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KS2600 T AC

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.