KS2100TP AC

від HEWALEX
  • Сонячний колектор KS2100 TP AC є оптимальним рішенням з точки зору технології і ціни. Абсорбер виготовлено з матеріалів високої якості - алюмінію і міді (Al-Cu) в технології лазерного зварювання. Висока ефективність досягається, зокрема, завдяки використанню високоселективного покриття абсорбера (PVD), скла проникністю сонячного випромінювання U1 вищого класу і повної теплової ізоляції корпус
  • Сонячні колектори KS2100 TP AC призначені для роботи як в невеликих, так і великих солярних установках, в яких очікується насамперед високих ефектів роботи. Вони працюють, зокрема, в блоках підігріву побутової води в одно- і багатосімейних будинках, а також в промислових і інших об'єктах. Їх застосування також можливо в разі підігріву води в басейні і за підтримки опалення будівель. Рекомендований нахил колекторів для цілорічної експлуатації становить від 30 до 45 °. Кріпильні системи дозволяють встановлювати колектори на різного виду покриттях плоского даху, вбудовувати їх в скат даху, а також встановлювати їх на рівні землі, на плоскому даху або фасаді. Використання структурованого скла найвищої класу U1 проникності сонячного випромінювання сприяє високій оптичній ефективності 80,2%, яка підтверджена сертифікатом Solar Keymark, отриманим на основі випробувань в Інституті SPF Rapperswil. Термоізоляція з мінеральної вати про підвищену до 50 мм завтовшки, а також ізоляція стін корпусу 20 мм, забезпечують низьку втрату тепла в навколишнє середовище. На відміну від колектора KS2100 TLP AC, порошкове покриття виконано на рамі скла, корпус залишився без покриття. Спеціальний склад алюмінію забезпечує повний захист корпусу від впливу зовнішніх умов і корозії. На плоскі колектори KS2100 TP AC поширюється стандартно 10-річний гарантійний період. Гарантія на сонячні колектори є гарантією прямого виробника, який користується надійної і стабільної позицією на ринку
Виробник HEWALEX
Контактна інформація ООО "АПОГЕЙ-ГМБХ", 02068, г.Киев, ул. Драгоманова, дом.19, Свідельський Юрий Валентинович главный инженер, 050 380-2670, 044 564-9510, 565-15-75, 565-18-64, dsapogey@adam.kiev.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.hewalex.pl/
Технологія Плоский
Ефективність, % 80,0

Річна економія
Річна економія: 4 000 грн / 3300 кВт·год*
22,5%
77,5%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KS2100TP AC

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.