KS2000 TP

від HEWALEX
  • Сонячний колектор KS2000 TP є безкомпромісним рішенням з точки зору конструкції та параметрів серед пласких колекторів. Абсорбер виготовлено повністю з міді (Cu-Cu) за допомогою ультразвукового зварювання. Завдяки використанню високоселективного покриття (PVD), поглинаеться 95% сонячної енергії , та лише 5% випромінюється з поверхні абсорбера. Використаняя структурованого скла найвищого класу U1 проникненості сонячного випромінювання, сприяє високій оптичній ефективності 80,2%, яка підтверждена сертификатом Solar Keymark, отриманим на основі випробувань в Інституті SPF Rapperswil. Термоізоляція із мінеральної вати 50 мм товщиною, а також ізоляція стін корпусу 20 мм, забезпечують низьку втрату тепла в навколишнє середовище.
  • Абсорбер колектора KS2000 TP після ультразвукового зварювання додатково пресується для отримання регулярної поверхні. З`єднання металічного корпусу з трубопроводами у виді безперервного зварного шва забезпечує максимальну механічну міцність та повну тепловіддачу у теплоносій. Структуроване скло дозволяє 92% випромінювання попасти в середину корпусу колектора. Пласкі колектори KS2000 TP можна встановлювати як на похилих і пласких дахах, так і на фасаді будівлі чии на рівні землі. Корпус колектору з повною теплоізоляцією - як дно корпусу, так і бічні стінки. Температура застою колектору 219°C засвідчує про високоефективність конструкції та стійкості колектора до перегріву. Абсорбер у виді одинарної арфи характеризується дуже низьким опором потоку (до 20-30 раз у порівнянні з системами одинарного протікання через абсорбер).
Виробник HEWALEX
Контактна інформація 49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 1. моб. тел.: +38(067) 654-68-12
Детальна інформація щодо продукту http://altek.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 80,0

Річна економія
Річна економія: 4 000 грн / 3300 кВт·год*
22,5%
77,5%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KS2000 TP

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.