Kronas Jet 30 кВт

від Кронас
  • Котел сталевий універсальний Kronas Jet (15-30 кВт)
  • Твердопаливний котел KRONAS JET призначений для максимально ефективного, комфортного і екологічно чистого спалювання деревини. Завдяки футерованной топці, значно підвищується температура в зоні горіння, наслідком чого є більш повне спалювання газів. В основу роботи котла покладений принцип «нижнього горіння». У такій конструкції котла горить тільки порція палива, розташована знизу. У міру прогорання паливо опускається вниз, згоряючи шар за шаром. • Висока температура горіння за рахунок шамотної форсунки • Повний дожег деревних газів • Можливість дозавантаження без втрати ККД • Величезна завантажувальна камера Управління котлом KRONAS JET може здійснюватися двома способами: за допомогою механічного регулятора або контролером з витяжним вентилятором ( «димососом»).
Виробник Кронас
Контактна інформація ТОВ "Кронас-Північ", м. Чернігів, вул. Мазепи, 78, тел.: +38 (0462) 96-03-31
Детальна інформація щодо продукту https://kronas.ua
Технологія біопаливні брикети, дрова
Максимальна потужність, кВт 30,0
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 86,0

Річна економія
Річна економія: 9 000 грн / 7400 кВт·год*
81,4%
18,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Kronas Jet 30 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.