Kotlant КГП-25

від Kotlant
  • Номінальна потужність - 25 кВт; опалювальна площа - до 250 кв. м.; Товщина металлу - 5мм; додаткові чавунні колосники. Твердопаливний котел з автоматичною подачею палива. Котел може працювати в автоматичному режимі або в ручному при встановленні додаткової колосникової решітки
  • Котли опалювальні твердопаливні водогрійні сталеві серії КГП 18-25 кВт відносяться до котлів довготривалого горіння з автоматичною подачею палива. Час горіння котлів в залежності від бункера, запасу потужності, умов встановлення, виду та вологості пального, може коливатися в межах від 3 до 5 днів. Котли універсальні, розробленні таким чином що можуть працювати як на гранулах, вугіллі з автоматичною подачею палива так і в ручному режимі за рахунок встановлення колосникової решітки при спалюванні твердих порід палива (деревина, вугілля та інше). Горизонтальні канали газоходу збільшують площу поглинання теплової енергії, яка виділяється внаслідок спалювання палива, що забезпечує високу економічність та ефективність котла. Завдяки своїй конструктивній особливості і новітнім контролерам з механізмами подачі пального, котли дуже прості в експлуатації та обслуговуванні. За рахунок горизонтально розташованих вгорі каналів газоходу котли серії КГП мають відносно невеликі розміри, завдяки чому легко встановлюються в різних приміщеннях, не вимагаючи великого простору і особливих умов монтажу.
Виробник Kotlant
Контактна інформація "Kotlant", м. Чернігів, пер. Гомельський 17 тел.: +38(063)-987-1335; +38(097)-630-12-35; тел./факс: (0462) 691-076
Детальна інформація щодо продукту http://kotlant.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Kotlant КГП-25

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.