Котел Vitodens 111-W B1LD 19 кВт

від Viessmann
  • Конденсаційний водогрійний настінний котел, з інтегрованою ємністю для високого комфорту приготування гарячої води. Закрита камера згоряння, модульований циліндричний пальник із нержавіючої сталі. Теплообмінник Inox-Radial із нержавіючої сталі. Технічні характеристики: - номінальна теплова потужність: 19 кВт; - нормативний ККД 109%; - номінальна потужність при роботі на ГВП: 23,7 кВт - виконання: комбінований; - габаритні розміри (ДхШхВ): 480х600х900; - об'єм вбудованого бака ГВП: 46 л - діапазон регулювання температури опалення: 20-74ºС; - діапазон регулювання температури ГВП: 30-57ºС; - продуктивність ГВП: 16,7 л/хв при ΔТ = 30 К; - вихідна продуктивність ГВП: 160л/10хв; - регулювання: постійна температура або погодозалежне; - незалежне від ГВП обмеження потужності на опалення.
  • Конденсаційний газовий водогрійний котел у настінному виконанні, з інтегрованою ємністю пошарового нагріву об'ємом 46л для високого комфорту приготування гарячої води, з закритою камерою згоряння, з модульованим циліндричним пальником із нержавіючої сталі, працює з тиском підведеного газу від 10 мбар. -Теплообмінник Inox-Radial із спеціальної нержавіючої сталі - 10 років гарантії. - Модуляція пальника до 1:6 - Сенсорний рідкокристалічний дисплей з підсвіткою, регулятор для режиму експлуатації з постійною температурою подачі або для режиму погодозалежної теплогенерації. - Вбудований мембранний бак 10л. - Високий комфорт приготування гарячої води завдяки проточному теплообміннику та вбудованій ємності із нержавіючої сталі 46л для пошарового нагріву. - Зручний у сервісному і технічному обслуговуванні. - Оптимальне згоряння палива навіть при дуже низькому тиску газа, низькі викиди (NOx < 40 мг/кВт*г CO< 50 мг/кВт*г)
Виробник Viessmann
Контактна інформація Viessmann, tel: +380 44 3639841, e-mail: info-ua@viessmann.com, www.viessmann.ua, www.viessmann.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.viessmann.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 19,0
Мінімальна потужність, кВт 4,7
Ефективність, % 109,0

Річна економія
Річна економія: 7 200 грн / 5900 кВт·год*
74,3%
25,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Котел Vitodens 111-W B1LD 19 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.