КОТеко Unika 15

від КОТЕКО
  • Українські, стальні піролізні котли. ККД 85%.Європейські комплектуючі, товщина сталі 5-6 мм.
  • ТМ КОТеко - український виробник твердопаливних котлів, пропонує Вашій увазі стальні, піролізні котли потужністю від 15 до 30 кВт. Котли Уніка здатні працювати на деревині, деревних брикетах, щепках та стружці, фракцією не менше 40 мм. Тривалість роботи на одному завантажені складає до 15 годин. Вологість палива, для тривалої роботи 20-25%.
Виробник КОТЕКО
Контактна інформація ТОВ "Спец-Ком-Сервіс", 08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 6, тел.: +38 (067) 463-63-12, rfalyush@koteko.com.ua. www.koteko.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://koteko.com.ua/...
Технологія біопаливні брикети, дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 15,0
Мінімальна потужність, кВт 4,5
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення КОТеко Unika 15

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.