Котеко Гейзер 25

від КОТЕКО
  • Українські пелетні котли з автоматичною подачею палива ТМ Котеко серії Гейзер, ККД 90%, Європейські комплектуючі, товщина сталі 5-6 мм.
  • Торгова марка Котеко один з провідних українських виробників твердопаливних котлів, пропонує Вам котли з автоматичною подачею палива «Гейзер» потужністю від 17 до 750 кВт. Даний котел працює на пеллетах (фракція 6-8 мм), а також вугільному насінні (фракція 5-25 мм), також котли до потужності 300 кВт. мають колосники, для можливості використовувати як резервне паливо деревину, кускове вугілля, відходи деревообробки та інше. Усі електронні комплектуючі виробництва ЄС (Польща), а саме: 1. Система подачі палива ТМ «PANCERPOL» 2. Блок управління та електроні датчики ТМ «ТЕСН» 3. Вентилятори ТМ MplusM та WPA Ці фактори, а також наявність власної сервісної служби та дилерської мережі дають впевненість в багатолітній безперебійній службі котла. Гарантія 36 місяців Доставка – безкоштовна на склад Нової Пошти (котли до 50 кВт. включно).
Виробник КОТЕКО
Контактна інформація ТОВ "Спец-Ком-Сервіс", 08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 6, тел.: +38 (067) 463-63-12, rfalyush@koteko.com.ua. www.koteko.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://koteko.com.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 10 700 грн / 8800 кВт·год*
77,8%
22,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Котеко Гейзер 25

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.