Kostrzewa Mini Bio Luxury B 21

від Kostrzewa
  • Котел Mini Bio Luxury - це модернізована і оновлена ​​модель попередньої версії Mini Bio. Відрізняється підвищеним ККД, зменшеною кількістю золи і викидів димових газів.
  • Пелетний котел серії Mini Bio Luxury - це новинка на ринку опалення. Mini Bio є одним з найменших котлів, що спалюють пелети. Такий котел ідеально підходить для опалення будівель площею 50-300 м2, де котельних кімнат не передбачено, або вони малих розмірів. Якщо у Вас невеликий заміський будинок, де немає спеціально виділеної площі для котла, то купити Kostrzewa Mini Bio Luxury ідеальне рішення!
Виробник Kostrzewa
Контактна інформація ПП "Вінтерм", Україна, м. Київ, вул. Академіка Кримського 4а, офіс 117, поштовий індекс - 03680 http://kostrzewa.kiev.ua, sales@eetec.com.ua , +380444557899, +380672267404, +380444557865, +380672467225
Детальна інформація щодо продукту http://kostrzewa.kiev.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 21,0
Мінімальна потужність, кВт 6,3
Ефективність, % 93,9

Річна економія
Річна економія: 12 300 грн / 10100 кВт·год*
74,6%
25,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Kostrzewa Mini Bio Luxury B 21

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.