Kostrzewa Mini Bio B 10

від Kostrzewa
  • Інноваційний, найменший на ринку пелетних котлів Kostrzewa Mini Bio B призначений для автоматичного спалювання твердого палива. Можливе використання паливних гранул діаметром від 6 до 8 мм або вівса. При використанні в якості палива вівса, рекомендується використовувати суміш: паливні гранули / овес - 50/50.
  • У котла Mini Bio B параметри димових газів відповідають всім стандартам охорони навколишнього середовища, прийнятим в Європейському Союзі. Площа обігріву житлових будинків може варіюватися від 50 до 300 м², в залежності від потреби в теплі. Сам котел має форму прямокутного паралелепіпеда. При проектуванні виконаний метод «3Т» (time, temperature, turbulization), що дозволило отримати теплообмінник дуже малих розмірів. Виготовлений з високоякісної котлової сталі P265GH товщиною 4-5 мм. Обсяг бункера, в стандартній комплектації - 295 л. Як опція, можна замовити бункери інших розмірів: 203, 286, 470, 770, 386 л.
Контактна інформація ПП "Вінтерм", Україна, м. Київ, вул. Академіка Кримського 4а, офіс 117, поштовий індекс - 03680 http://kostrzewa.kiev.ua, sales@eetec.com.ua , +380444557899, +380672267404, +380444557865, +380672467225
Детальна інформація щодо продукту http://kostrzewa.kiev.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 10,0
Мінімальна потужність, кВт 3,0
Ефективність, % 90,1

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Kostrzewa Mini Bio B 10

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.