Kostrzewa Compact Bio Luxury 16

від Kostrzewa
  • Котел Compact Bio Luxury відрізняється компактністю, виготовлений з естетично профільованих листів металу, забарвлених структурним порошковим лаком. Поєднання з срібними оцинкованими елементами, таких частин як бак, надає пристрою легкість і характер. Мета, яка була поставлена ​​- це низька ціна, простота обслуговування, низьке споживання палива і невеликі габарити в розрахунку на дуже маленькі котельні.
  • Обладнання складається з чотирьох основних елементів: Корпус котла, виготовленого за технологією 3Т (time, turbulator, temperature) Пальники Platinum Bio, яка автоматично спалює пелети і овес Автоматика Platinum Bio Slim - завдання якої - погодне регулювання одного опалювального контура + система гарячого водопостачання. В автоматиці застосоване інноваційне регулювання полум'ям і температурою Fuzzy Logic 2-го покоління. Великий паливний бак, виготовлений з оцинкованої сталі, для додаткового захисту бака від корозії при роботі в складних умовах.
Виробник Kostrzewa
Контактна інформація ПП "Вінтерм", Україна, м. Київ, вул. Академіка Кримського 4а, офіс 117, поштовий індекс - 03680 http://kostrzewa.kiev.ua, sales@eetec.com.ua , +380444557899, +380672267404, +380444557865, +380672467225
Детальна інформація щодо продукту http://kostrzewa.kiev.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 16,0
Мінімальна потужність, кВт 4,8
Ефективність, % 90,7

Річна економія
Річна економія: 11 100 грн / 9100 кВт·год*
77,1%
22,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Kostrzewa Compact Bio Luxury 16

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.