KORADO RADIK KLASIK - R

від KORADO
  • сталевий радіатор з лівим або правим боковим підключенням
  • Модель RADIK KLASIK - R - це панельний прилад у виконанні KLASIK, модифікований для простої заміни секційних чавунних або сталевих радіаторів з кроком приєднання 500 мм. Висота H = 554 мм гарантує його безпроблемний монтаж на місце старого радіатора. Прилад дозволяє ліве або праве бокове приєднання до проведення системи опалення, і за своєю конструкцією призначений для систем опалення з примусовою або природньою циркуляцією. З заднього боку приварені дві верхні і дві нижні скоби для кріплення, у приладів довжиною 1800 мм і більше приварено шість скоб.Модель RADIK KLASIK - R - це панельний прилад у виконанні KLASIK, модифікований для простої заміни секційних чавунних або сталевих радіаторів з кроком приєднання 500 мм. Висота H = 554 мм гарантує його безпроблемний монтаж на місце старого радіатора. Прилад дозволяє ліве або праве бокове приєднання до проведення системи опалення, і за своєю конструкцією призначений для систем опалення з примусовою або природньою циркуляцією. З заднього боку приварені дві верхні і дві нижні скоби для кріплення, у приладів довжиною 1800 мм і більше приварено шість скоб.
Виробник KORADO
Контактна інформація Аквадім, Україна, Київ, 04060, вул.Щусева, 38, Тел.: (044) 536-13-51, http://korado.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://www-ru.korado.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення KORADO RADIK KLASIK - R

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.