Контролер мікропроцесорний HERZ XF-5000

від HERZ
  • ГЕРЦ-контролер мікропроцесорний XF-5000
  • ГЕРЦ-контролер мікропроцесорний XF-5000 для керування і автоматичного регулювання високотехнологічної аппаратури в системах опалення, охолодження , кондиціонування і вентиляції . Регулятор з вільним програмуванням і обробкою як аналогових, так і цифрових сигналів на входе і виході. 4 аналогових входи 0/4–20 мA 4 аналогових входи 0/2–10 В 5 аналогових Pt1000 8 цифрових входів 24 В DC, з оптичною розв'язкою 4 аналогових виходи 0–10 В 8 цифрових виходів 4 реле + 4 SSR твердотільних реле. Комунікаційний порт M-bus RS232/ RS485 чи порт Ethernet USB-порт для ПК, можливі варіанти програмування : - теплові пункти з залежним чи незалежним підключенням; - теплові пункти технічної гарячої води з електричними бойлерами чи бойлерами, підключеними від системи опалення; - системи кондиціонування і вентиляції. Напруга змінного струму 230 В AC +/- 10%, 50 Гц. Електрична потужність макс. 15 Вт. Температура навколишнього середовища 0–50°C. Клас захисту IP40. Монтаж на планці DIN 35 мм. Додаткове приладдя замовляється окремо: - блок керування з дисплеєм F 7793 31 чи - блок керування для дистанційного керування F 7793 61.
Виробник HERZ
Контактна інформація ДП "Герц Україна", 02002, м. Київ, вул. Шептицького, 10, офіс 168, тел.: +38 (044) 569-57-07, kyiv@herz.ua
Детальна інформація щодо продукту http://herz.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Контролер мікропроцесорний HERZ XF-5000

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.