Köning A70 / 4i-16-4-12-4i

від Вігранд
  • Енергозберігаюче скло - скло з енергозберігаючими властивостями. Опис профілю Köning A70: 1. Кількість камер: 5; 2. Монтажна ширина - 70 мм; 3. Профіль з коекструдованим ущільнювачем; 4. Підвищені тепло- і звукоізоляційні показники; 5. Передбачена перегородка й спеціальні напливи для більш надійного кріплення відповідних планок на рамі; 6. Подвійний кут нахилу зовнішньої чверті ПВХ-профілю; 7. Модуль пружності Е = 2500 Н / мм2; 8. Ударна в'язкість Ак = 35 кДж / м2; 9. Міцність на розрив: 440 Н / мм2. 10. Відповідає вимогам державної програми енергозбереження в I і II кліматичних зонах.
  • Переваги профілю Köning: 1. Висока швидкість виготовлення вікон і дверей з ПВХ-профілю Köning за рахунок зменшення технологічних операцій; 2. Висока кутова стійкість профілю (момент на розрив під вагою 400-450 кг на стандартний зразок кута); 3. Можливість ламінування (покриття плівкою - кольоровий або «під дерево»); 4. Точний розрахунок геометрії перетину основних і додаткових профілів; 5. Застосування підсилювача з ребрами жорсткості надає конструкції додаткову надійність в процесі експлуатації; 6. Надійне кріплення імпоста. Універсальність додаткових профілів, що дозволяє без зусиль виконати будь-яке дизайнерське рішення. Ця ПВХ-система дозволяє встановити сучасне противовзломную фурнітуру для забезпечення захисту від проникнення ззовні. Поряд з білими профільними системами, виробник пропонує і ламіновані профілі широкої колірної гами, в тому числі, декор під дерево коштовних порід. Вся лінійка цієї системи відповідає санітарно-гігієнічним та пожежним нормам, має сертифікати ДСТУ. Вікна з цього профілю забезпечать максимальну тепло-та звукоізоляцію, прослужать багато років, не втративши свого первісного вигляду і технічних характеристик. Термін експлуатації віконного профілю, за висновком фахівців, перевищує 40 років.
Виробник Вігранд
Контактна інформація ТОВ "ВІГРАНД", 54028, Україна, Миколаївська обл, м. Миколаїв, вул. В. Чорновола, 8-ж
Детальна інформація щодо продукту https://vikra.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,81

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Köning A70 / 4i-16-4-12-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.