Kommerling 88 Plus / 4i-18Ar-4-22Ar-4i

від Стімекс
  • KÖMMERLING 88 – відмінний продукт для розробки нових якісних вікон.Це унікальна енергоефективна система, заснована на найвищих традиціях виготовлення пластикових профілів для вікон.Завдяки високим значенням коефіцієнтів тепло- і звукоізоляції, вона отримала статус розумної конструкції нового покоління.
  • Оптимальна монтажна ширина 88 мм відкриває безліч можливостей для сучасного перспективного будівництва.Додаткові можливості даної системи включають в себе протизламні характеристики і можливість заощаджувати на опаленні. 6-камерна система з оптимальною монтажною глибиною 88 мм, відмінна теплоізоляція з опором теплопередачі R0 = 1,0 м2°С /Вт;, система з трьома контурами ущільнення, які забезпечують кращий захист від дощу та вітру, більший діапазон скління (24-54 мм), можливість використання двокамерних склопакетів та кращий захист від шуму і стороннього проникнення; звукоізоляція до 48 дБ; екологічна безсвинцева технологія greenline з використанням кальцієво-цинкових стабілізаторів, безпечних для здоров'я і довкілля. ,
Виробник Стімекс
Контактна інформація Стімекс, 03151, м. Київ, вул.Молодогвардійска, 20-А, тел. : + 38 044-501-9-501, info@stimex.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.stimex.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,06

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Kommerling 88 Plus / 4i-18Ar-4-22Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.