Kömmerling 76 MD / 6mf-14Ar-4-16Ar-4

від ПАРИТЕТ
  • Система нового покоління Kommerling 76 MD - це сучасна інноваційна розробка з видатними показниками теплоізоляції, вишуканим зовнішнім виглядом і поліпшеною статикою. Тільки в цій серії Ви зможете замовити конструкції з максимально теплими, безпечними, безшумними і антивандальними пакетами.
  • Шестикамерний з монтажною глибиною 76мм. Ще тепліше, міцніше, надійніше і тихіше! Система нового покоління Kommerling 76 MD - це сучасна інноваційна розробка з видатними показниками теплоізоляції, вишуканим зовнішнім виглядом і поліпшеною статикою. Тільки в цій серії Ви зможете замовити конструкції з максимально теплими, безпечними, безшумними і антивандальними пакетами. Завдяки так званим «апгрейд-технологій» Kömmerling 76 MD у Вас практично безмежні можливості по втіленню самих нестандартних і сміливих ідей як в традиційному, так і в панорамному склінні. ТОВ "ПАРИТЕТ" - це широкий вибір металопластикових вікон, дверей і перегородок різних форм і колірних рішень від "економ" до "преміум" класу для будинків, квартир та інших приміщень.
Виробник ПАРИТЕТ
Контактна інформація ТОВ "ПАРИТЕТ", вул. Мельницька, 30в, м. Одеса,+38(063) 735 34 00
Детальна інформація щодо продукту https://paritetcompany.com
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,87

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Kömmerling 76 MD / 6mf-14Ar-4-16Ar-4

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.