Kommerling 70ST Plus / 4Le-12Ar-4-16Ar-4Le

від Стімекс
  • Kömmerling 70 ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло-і звукоізоляцію, дозволяє встановлювати склопакети завширшки до 40 мм, Вікна з профілю Kömmerling 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.
  • Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамернiй конструкції рами і стулки, віконний профіль Kömmerling 70 ST plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в I-ій климатичній зоні України.Система Kömmerling 70 ST plus дозволяє встановлювати склопакети завширшки до 40 мм.Звукоізоляція такого вікна сягає бл. 45 дБ зі спеціальним склопакетом,Додатковим плюсом системи Kömmerling 70 ST plus є зручність встановлення протизламної фурнітури, Монтажна ширина профілю – 70 мм , Кількість камер профілю – 6 , Екологічна рецептура greenline (без свинцю!) , Колір ущільнювача в стандартному виконанні – чорний, сірий ,
Виробник Стімекс
Контактна інформація Стімекс, 03151, м. Київ, вул.Молодогвардійска, 20-А, тел. : + 38 044-501-9-501, info@stimex.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.stimex.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,97

Річна економія
Річна економія: 2 900 грн / 2400 кВт·год*
89,5%
10,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Kommerling 70ST Plus / 4Le-12Ar-4-16Ar-4Le

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.