Komfovent VERSO RHP 600 U

від Komfovent
  • Інноваційна вентиляційна установка з вбудованим тепловим насосом для комфортного мікроклімату цілий рік. Установки RHP спеціально розроблені для комфортного обігріву взимку, охолодження влітку та забезпечення чистим свіжим повітрям. Установка комплектується додатковим електричним нагрівачем 1 кВт та багатофункціональною автоматикою С5.1. Управління та контроль роботи за допомогою смартфона
  • Реалізація складних конструктивних рішень дозволила не тільки розширити призначення вентиляційної установки, але і досягти надзвичайно високої ефективності завдяки подвійному поверненню тепла (через роторний теплоутилизатор і тепловий насос). Взимку - режим обігріву : роторний теплоутилизатор не тільки підігріває припливне повітря, використовуючи енергію повітря, що видаляється, а й частково регенерує вологу, а також зволожує свіжий припливне повітря.Влітку - режим охолодження: роторний теплоутилизатор економить прохолоду і видаляє зайву вологу. Тепловий насос взимку діє в якості другого ступеня рекуперації, забираючи всю залишкову енергію з витяжного повітря, а влітку діє як кондиціонер - охолоджує припливне повітря до потрібної температури. Завдяки оригінальній інтелектуальній автоматиці, RHP допомагає знизити витрати на обігрів і електроенергію - установка відрізняється дуже високою енергетичною ефективністю, що обумовлено не тільки унікальним інженерним рішенням, але і "розумними" алгоритмами контролерів, а також широкими можливостями управління і спостереження (за установками можна стежити через інтернет , управляти ними за допомогою комп'ютера або смартфона).
Виробник Komfovent
Контактна інформація ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ВЕКОН", Україна, Київ, 03124, БЦ Діамант, бульвар Вацлава Гавела, 4, оф. 504 www.vecon.com.ua , sales@vecon.ua , +380442002707
Детальна інформація щодо продукту https://vecon.com.ua/...
Тип теплоутилізатора регенеративний роторний
Ефективність, % 81,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Komfovent VERSO RHP 600 U

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.