Keeper 15 кВт LUX""

від keeper
  • Твердопаливні котли тривалого горіння
  • Представляемо Вам нову модель котла ТМ «keeper» , в якому реалізовані усі останні розробки в сфері котлобудування, роблячи ставку на надійності, довговічності, екологічності та економічності. У котлі реалізований революційно-новий тип горіння згори-вниз, при якому горить тільки верхній шар, підсушуючи нижні, що дозволяє використовувати сирі дрова. На відміну від звичайних котлів, котли тривалого горіння працюють на одному завантаженні до 3-х діб. Це безсумнівна перевага для споживачів, тому що немає потреби постійно стежити за котлом роблячи часті дозавантаження палива.
Виробник keeper
Контактна інформація ТОВ "Завод Енерго Системи", 07332, Київська обл., Вишгородський район, с. Козаровичі, вул. Кірова, 2 Б, тел.: +38(068) 931-73-23, kotelkeeper@gmail.com,www.keeper-ua.com
Детальна інформація щодо продукту http://keeper-ua.com/
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 15,0
Мінімальна потужність, кВт 4,5
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Keeper 15 кВт LUX""

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


20 209 грн
Ви економите: 8 500 грн за рік*